Sulma

Zakład Produkcji Makaronów SULMA Sp. z o.o.
ul. 31 Stycznia 30
66-100 Sulechów

Centrala sekretariat
Tel. 68 456 77 20
Fax 68 456 77 39
e-mail: sulma@sulma.p
e-mail: justyna.czapla@sulma.pl

Kontakt Mapa dojazdowa
 
Prezes Zarządu
Mariusz Kaczmarek
Tel. 68 456 77 24
e-mail: mariusz.kaczmarek@sulma.pl

Dyrektor Handlowy
Marzena Puto
Tel. 68 456 77 25
e-mail: marzena.puto@sulma.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Sławomir Krzyżostaniak
Tel. 507 187 082
e-mail: slawomir.krzyzostaniak@sulma.pl
 
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Krzysztof Karczmar a
Tel. 507 187 081
e-mail: krzysztof.karczmar@sulma.pl

Specjalista Ds. Produkcji
Maria Błędowska
Tel. 068 456 77 36
e-mail: maria.bledowska@sulma.pl

Specjalista ds. Technologii i Jakości
Monika Konieczna
tel. 68 456 77 30
e-mail: monika.konieczna@sulma.pl
 
Specjalista Ds. Obsługi Klienta
Elżbieta Musiałek
Tel. 68 456 77 34
e-mail: elzbieta.musialek@sulma.pl

Specjalista Ds. Utrzymania Ruchu
Tomasz Tokarski
Tel. 68 456 77 32
e-mail: tomasz.tokarski@sulma.pl

Kierownik Magazynu
Mirosław Szczuka
Tel. 507 187 084
e-mail: miroslaw.szczuka@sulma.pl
 

design by STUDIO WOŹNIAK